Programlamaya Giriş (15-18 yaş)

Süre: 120 saat

Diller: C#, .NET

Platform: Windows

Uygulama: Console App (.NET Fremawork)

Hedef Kitle: 15-18 yaş

Eğitim İçeriği: Programlamaya giriş, yazılımda kullanılan temel mantık elemanları, temel algoritma kurma, yazılım kullanarak problem çözme, bitirme projesi

Nedir?

Bu eğitim içerisinde Microsoft Visual Studio programı aracılığı ile Console uygulama geliştireceğiz. Console uygulamalar ile algoritma kurma mantığını öğreneceğiz.

 

Kimler İçin?

Eğitimimiz 15-18 yaş aralığı için hazırlanmıştır. Matematiği seven, problem çözme becerisi olan her öğrencinin çok seveceği bir eğitimdir.

 

Neden Programlamaya Giriş Eğitimi?

Yazılım kursuna yeni başlayanlar için uygundur. C# dünyanın en popüler dilleri arasındadır. C# dünyasına giriş yaparak gerçek hayatta yazılımın nerden başladığına tanık olacaktır. 

 

Neden Biz?

Bu kursu verecek eğitmenimiz Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olup, bir yazılım firmasında Senior Front End Developer olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda kurumsal firmalara yazılım üretmektedir. Bir öğretmen olarak öğrencilerin öğrenme sürecini profesyonel şekilde takip edebilecek, bir yazılımcı olarak ise öğrencilerin bu sektöre adım atabilmesi için gerekli bilgi ve tecrübeleri aktaracaktır.

 

Farkımız ise;

Öğrecilerimiz aldığı eğitimin teoride kalmadığını ve gerçek hayattaki karşılığını görebilecektir. Öğrecilerimiz yazılım sektöründe talep edilen gerekli donanıma sahip şekilde mezun olacaktır.